CASA DE Pizza

Adres: Wrocławska 71, 55-002 Kamieniec Wrocławski, Poland.
Telefon:887796316.
Strona internetowa: casadepizza.pl
Specjalności: Restauracja, Pizza na telefon, Pizzeria, Pizza takeaway.
Inne ważne informacje: No-contact delivery, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Kolacja, Dla osób samotnych, Jedzenie do późna, Szybki posiłek, Small plates, Kolacja, Na luzie, Spokojnie, Karty kredytowe, Karty debetowe, Płatności NFC.
Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja CASA DE Pizza

CASA DE Pizza Wrocławska 71, 55-002 Kamieniec Wrocławski, Poland

Godziny otwarcia CASA DE Pizza

Dziś otwarte do 22:00.

  • Poniedziałek: 11:00–22:00
  • Wtorek: 11:00–22:00
  • środa: 11:00–22:00
  • Czwartek: 11:00–22:00
  • Piątek: 11:00–22:00
  • Sobota: 11:00–22:00
  • Niedziela: 11:00–22:00

Wprowadzenie

CASA DE Pizza to popularna pizzeria zlokalizowana w Kamieniec Wrocławski, oferująca delikatesy kuchni włoskiej. Znajduje się pod adresem Wrocławska 71 i oferuje szeroki wybór pizz, daniach i napojów. Zajmuje się nie tylko dostawą i serwowaniem żywności, ale także oferuje usługi restauracyjne i obsługę zamówień na zewnątrz.

Główne usługi

  • Pizza - CASA DE Pizza oferuje szeroki wybór pizz z różnymi składnikami i smakami.
  • Danie - W oferze znajdują się również dania główne, zapекanki i inne potrawy kuchni włoskiej.
  • Napój - Można wybrać spośród różnych napojów, w tym wody, soków i napojów bezalkoholiowych.
  • Pizza na telefon - Możesz zamówić pizza do dostarczenia lub do zabrania.
  • Pizzeria - CASA DE Pizza oferuje usługi restauracyjne, pozwalające na spożycie jedzenia w miejscu.
  • Pizza takeaway - Można również zamówić pizza do zabrania.

Lokalizacja i dojazd

CASA DE Pizza znajduje się pod adresem Wrocławska 71, 55-002 Kamieniec Wrocławski. Można dojechać tam poprzez autobus lub samochód. W pobliżu znajdują się parkingi, oferujące możliwośćparkowania pojazdów.

Wyróżniające cechy

  • Specjalizacja - CASA DE Pizza specjalizuje się w kuchni włoskiej i oferuje szeroki wybór pizz i dan.
  • Usługi - Oferuje usługi dostawy, zamówienia na zewnątrz i restauracyjne.
  • Reputacja - Ma 14 recenzji na Google My Business z średnią oceną 3.1/5.

Często zadawane pytania o CASA DE Pizza

Jakie usługi oferuje CASA DE Pizza?

CASA DE Pizza oferuje usługi dostawy, zamówień na zewnątrz i restauracyjne.

Gdzie znajduje się CASA DE Pizza?

CASA DE Pizza znajduje się pod adresem Wrocławska 71, 55-002 Kamieniec Wrocławski, Poland.

Jak mogę skontaktować się z CASA DE Pizza?

Można skontaktować się z CASA DE Pizza telefonicznie pod numerem 887796316 lub przez ich stronę internetową.

Jakie są godziny otwarcia CASA DE Pizza?

Aby poznać godziny otwarcia, zaleca się bezpośredni kontakt z placówką.

Co klienci mówią o CASA DE Pizza?

CASA DE Pizza ma 14 recenzji na Google My Business z średnią oceną 3.1/5.

Recenzje dla CASA DE Pizza

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Ramy M.
5/5

Pizza jest naprawdę przepyszna – zdecydowanie najlepsza w mieście! Oczywiście, że ją uwielbiam. Obsługa jest bardzo miła i przyjazna. Gorąco polecam

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Ka P.
1/5

Zamówienie złożone o 18:00, planowana dostawa na 20:00. Jest 20:30, a kurier - według aplikacji - nawet nie wstał z krzesła. Telefon do pizzerii okazał się rozmową międzynarodową: pan przy słuchawce mówił w języku, który być może zna tylko on sam. Na szczęście w tle znalazł się ktoś, kto mówi po polsku - szkoda tylko, że nie to on odebrał telefon. Usłyszałam, że „kurier już wyjechał”. Ciekawe dokąd, bo aplikacja twierdzi, że pizza nawet nie została jeszcze zrobiona. Wygląda na to, że komunikacja tutaj to nie pizza - bo nawet nie próbuje się upiec. Czekam już nie z głodu, tylko z fascynacji - jak daleko można przesunąć granicę absurdu w jednej dostawie. PS. Jeśli właściciel odpowie, jak to zwykle bywa - z ironią i bajkami - to proszę, przynajmniej niech zrobi to szybciej niż swoją pizzę.

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Bartek Z.
3/5

Pizza jest bardzo dobra ale dostawy zawsze są opóźnione. Dzisiaj na pizzę czekam 3,5h, na aplikacji pyszne status zamówienia dostarczony, pizzy nie ma a restauracja nie odbiera telefonu mimo że dzwoniłem 7 razy…

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Aleksandra ?.
5/5

Pizza spełnia oczekiwania w 100% Zamawialiśmy przez Pyszne dwie pizze, jedna dotarła inna, zdarza się. Po telefonie super szybko totarła pizza, której brakowało. Nastepnym razem na pewno zamówimy w tym miejscu :)

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Emilia B.
1/5

Zamówiliśmy pizzę M&M’s jak widać na zdjęciu m&m’sów praktycznie na niej nie ma…

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Kasia K.
1/5

Zamówiłam pizze, o 12, na stronie pokazane 13:25. O 14 dzwonię zapytać, niestety z Panem nie da się porozumieć, nic nie rozumie, tłumaczy, że nie działał mój telefon, nie prawda z niego dzwonię. Tragedia więcej na pewno się nie zdecyduje.

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Marcin P.
5/5

Najlepsza pizza w gminie czernica, fajne kompozycje, wysokiej jakosci ciasto, dobre produkty i szybka dostawa. Polecam

CASA DE Pizza - Kamieniec Wrocławski
Kakashi C.
1/5

Nie polecam, pizza m&m’s ma dwie sztuki m&m’s na kawałek nie da się tego

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.